Kościan, Wielkopolskie

Operator wózka widłowego przedniego- rozładunki mebli ogrodowych- HOLANDIA

Nowy Tomyśl

Operator wózka widłowego przedniego- rozładunki mebli ogrodowych
Lokalizacja: Roosendaal, Netherlands

AXELL EMPLOYMENT
aplikuj:jobs@axell.pl
tel: 0048 32 337 50 20

Obecnie dla naszego klienta w miejscowości Roosendaal poszukujemy operatora wózka widłowego przedniego do pracy przy rozładunkach mebli ogrodowych.

Obowiązki
-Załadunek, rozładunek mebli ogrodowych
-Obsługa wózka widłowego przedniego
-Pozostałe prace magazynowe

Wymagania
-Znajomość j. angielskiego na poziomie B1
-Prawo jazdy kat. B
-Doświadczenia w obsłudze wózka HT (Holenderski certyfikat będzie dodatkowym atutem)

Uwaga: Dla kandydatów nie posiadających holenderskich uprawnień na wózki widłowe istnieje możliwość wzięcia udziału w kursie oraz nabycie certyfikatów.

Oferujemy
Stawka: 11,11euro brutto/h
-Dodatki eksterytorialne
-Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Darmowy transport do pracy
-Opiekę polskich koordynatorów
-Tygodniowy system wynagrodzeń
-Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
-Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
-Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
-Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Holandia Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a także - w ramach usprawiedliwionego celu administratora &#8211; dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, jak również prawo odwołania zgody.
O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul.Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.&#8221;

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o.
Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Wrzesien, 2018  15:17

Identyfikator: 641293

Wyświetleń: 896