Kościan, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator WÓzka WidŁowego

Kościan

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie, dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Jankowice k. Tarnowa Podgórnego // ZAPEWNIAMY DARMOWY TRANSPORT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

&#8226; załadunek oraz rozładunek towaru,
&#8226; rozmieszczenie towaru na magazynie,
&#8226; załadunek towaru na samochody dostawcze,
&#8226; przekładanie towaru na palety,
&#8226; przemieszczanie się wózkiem widłowym w obrębie działu produkcji.

WYMAGANIA:

&#8226; doświadczenie na podobnym stanowisku,
&#8226; uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
&#8226; dobra organizacja pracy i dokładność,
&#8226; dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:

&#8226; możliwość podjęcia pracy od zaraz,
&#8226; atrakcyjną stawkę podstawową + stałe dodatki do wynagrodzenia,
&#8226; darmowy przewóz pracowniczy z Poznania, Obornik, Szamotuł, Kaźmierza i Kościana,
&#8226; możliwość korzystania z ubezpieczenia PZU oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach,
&#8226; spotkania z przedstawicielem agencji na terenie zakładu,
&#8226; dofinansowanie do posiłków,
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza: https://gigrouppl.traffit.com/public/form/a/605 »

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 04 Kwiecien, 2019  10:56

Identyfikator: 654877

Wyświetleń: 2056