Kościan, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Tapicer meblowy

Słupsk

Typ ogłoszenia: Dam Prace

K&K Selekt Group
kkselektgroup.com

Aktualnie dla swojego Klienta, lidera z branży meblowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Tapicer Meblowy
Miejsce pracy: Słupsk

Opis stanowiska:
- naciąganie pokrowców na stelaże meblowe
- przymocowywanie pokrowców zszywkami za pomocą pistoletu pneumatycznego

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe
- min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymóg konieczny)
- umiejętność sprawnego posługiwania się pistoletem tapicerskim
- pracowitość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:
- preferowane osoby z własną działalnością gospodarczą/istnieje również możliwość bezpośredniego zatrudnienia
- pracę w systemie zmianowym
- możliwość pracy w nadgodzinach
- możliwość zdobycia doświadczenia z firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać na podany poniżej adres e-mail, wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska:

biuro@kkselektgroup.com

Więcej informacji pod numerem telefonu: (017) 85 04 249/181

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Marzec, 2014  10:35

Identyfikator: 498961

Wyświetleń: 2656