Ko¶cian, Wielkopolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Operator Maszyn Produkcyjnych

Komorniki

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Tymczasowej HERSTER (nr 10712)
poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

OPIS STANOWISKA PRACY:
&#8226; miejsce pracy: Komorniki / k. ¦rody ¦l.
&#8226; praca w systemie 3-zmianowym
&#8226; ustawianie i obs³uga maszyn produkcyjnych
&#8226; kontrola jako¶ci produktu gotowego

WYMAGANIA:
&#8226; gotowo¶æ do pracy 3-zmianowej
&#8226; umiejêtno¶æ czytania rysunku technicznego - warunek konieczny
&#8226; zdyscyplinowanie
&#8226; chêci do pracy
&#8226; atutem bêdzie do¶wiadczenie w pracy na produkcji

OFERUJEMY:
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê tymczasow±
&#8226; Wynagrodzenie - 2575 z³ brutto / mies (mo¿liwe premie uznaniowe)
&#8226; Mo¿liwo¶æ zatrudnienia bezpo¶rednio w firmie Klienta

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przes³anie swojego cv na adres e-mail: biuro@herster.pl/, w tytule maila wpisuj±c: Operator maszyn- Komorniki
Prosimy o za³±czenie klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Zaznaczamy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi kandydatami

Informujemy, ¿e agencja nie pobiera op³at od kandydatów za po¶rednictwo.

Og³oszenie dodane: Piatek, 21 Pazdziernik, 2016  12:29

Identyfikator: 596434

Wy¶wietleñ: 3290

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Maszyny do ma³ej cukierni sprzedam
  2. Operator koparki
  3. Operator koparki ladowarki
  4. Operator/ka Maszyn Pralniczych
  5. Maszynowy natryskn g³adzi gipsowej