Kościan, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk

Międzyrzecz

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 2894) mającą swoje oddziały w Poznaniu, Gorzowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Szczecinie. Dla swojego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Międzyrzecz
Nr Ref.: EL/MRZ

Wymagania:
- Uprawnienia elektryczne do eksploatacji, montażu i konserwacji urządzeń eklektycznych Kat. E,
- umiejętność prowadzenie dokumentacji technicznej,
- umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego,
- zdolności techniczne, mile widziane wykształcenie średnie,
- samodzielność i systematyczność,
- umiejętność pracy w zespole.

Zadania:
- Konserwacja i naprawa instalacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych,
- wykonywanie przeglądów technicznych,
- instalowanie i uruchamianie maszyn oraz urządzeń elektrycznych.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- pracę w systemie II zmianowym,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby proszone są o przysłanie CV wpisując w tytule wiadomości EL/MRZ na adres mailowy m.sikorska@ksservice.eu

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Lipiec, 2014  09:16

Identyfikator: 512339

Wyświetleń: 3524